چله خدمت به یاد شهید جمهور در فراهان

شهید آیت‌الله رئیسی پرچمدار خدمت به مردم و محرومیت‌زدایی بود و گروه‌های جهادی فراهان در راستای زنده نگهداشتن فرهنگ خدمت و به نیابت شهدای خدمت پویش چله خدمت را در شهرستان برگزار می‌کنند.

محمد کودزری فراهانی در گفتگو با «فراهان خبر» گفت: شهید آیت‌الله رئیسی پرچمدار خدمت به مردم و محرومیت‌زدایی بود و گروه‌های جهادی فراهان در راستای زنده نگهداشتن فرهنگ خدمت و به نیابت شهدای خدمت پویش چله خدمت را در شهرستان برگزار می‌کنند.

وی افزود: شهید رئیسی خدمت به محرومان و گره‌گشایی از مشکلات مردم در اولویت‌شان بود، رئیس جمهور شهید به عنوان یک الگو برای جهادگران هستند که با وجود توهین‌ها، زخم زبان‌ها هیچگاه دست از کار جهادی نکشید.

کودزری با اشاره به انتخابات ریاست جمهوری اظهار کرد: خدمت به کشور مصداق جهاد در راه خداست و شهید رئیسی در این راه جان خود را فدا کرد و شهید رئیسی الگوی تمام عیار برای خدمت به محرومان است.

جهادگر فراهانی افزود: فردی هم که به عنوان یک رئیس جمهور دولت چهاردهم انتخاب می‌شود باید خود را خادم مردم بداند و حل مشکلات مردم و گره‌گشایی از مردم در اولویت کارش باشد.

مسئول گروه جهادی شهدای فراهان گفت: این مردم هم قدرشناس خادمان خود هستند و این را در مراسم تشییع شهدای خدمت به منصه ظهور رساندند.

وی افزود: شهید رئیسی در عمر کوتاه خدمت خود خدمات بسیاری را عرصه‌های داخلی و بین‌المللی برای کشورمان رقم زد که باید این دستاوردها برای مردم تبیین شود.

کودزری اظهار کرد: مکتب شهید رئیسی مکتب خدمت به محرومان بود و این راه باید در دولت آینده هم ادامه داشته باشد.

مسئول گروه جهادی شهدای فراهان گفت: این مردم باز هم حماسه می‌آفرینند و در انتخابات ۸ تیر در تکمیل حماسه بدرقه شهیدان‌های در پای صندوق‌های رای حضور خواهند پیدا کرد و برای این نظام عزت به ارمغان می‌آوردند.

وی خاطر نشان کرد: مشارکت همگانی در انتخابات پاسداشت و تداوم راه شهدای خدمت، خنثی‌سازی جنگ ترکیبی دشمنان و تضمین ماندگاری انقلاب اسلامی است.

چله خدمت به یاد شهید جمهور در فراهان
چله خدمت به یاد شهید جمهور در فراهان

انتهای خبر/

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفت − 6 =