تکذیب شایعات مجازی در خصوص صلاحیت نامزدهای میان‌دوره‌ای مجلس در تفرش/پیش‌بینی ۴۳ صندوق برای جمع‌آوری آرای مردم شهرستان‌

حاج علی بیگی با تکذیب خبرهای که در روزهای اخیر مبنی بر تائید و یا رد صلاحیت نامزدهای میان‌دوره‌ای مجلس شورای اسلامی در حوزه آشتیان، فراهان و تفرش در فضای مجازی مطرح‌شده بود گفت: اسامی تائید صلاحیت میان‌دوره‌ای مجلس شورای اسلامی ۸ خرداد اعلام خواهد شد.

عبدالرضا حاج علی بیگی فرماندار شهرستان تفرش گفت: ۲۸ خرداد سه انتخابات مهم، سیزدهمین دوره ریاست جمهوری، شوراهای شهر و روستا و میان‌دوره‌ای مجلس شورای اسلامی در حوزه آشتیان، فراهان و تفرش را در سطح شهرستان داریم.

حاج علی بیگی اظهار کرد: با توجه به اینکه شهرستان تفرش به‌عنوان مرکز حوزه انتخابیه تفرش، آشتیان و فراهان است طبیعتاً انتخابات در این شهرستان اهمیت و حساسیت بیشتری دارد.

وی با تکذیب خبرهای که در روزهای اخیر مبنی بر تائید و یا رد صلاحیت نامزدهای میان‌دوره‌ای مجلس شورای اسلامی در حوزه آشتیان، فراهان و تفرش در فضای مجازی مطرح‌شده بود ادامه داد: اسامی تائید صلاحیت میان‌دوره‌ای مجلس شورای اسلامی ۸ خرداد اعلام خواهد شد.

فرماندار شهرستان تفرش گفت: البته بعد از این تاریخ هم همچنان امکان اعتراض برای نامزدهای احراز صلاحیت نشده وجود دارد.

حاج علی بیگی اظهار کرد: در نهایت لیست نهایی نامزدهای میان‌دوره‌ای مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه آشتیان، فراهان و تفرش ۱۹ خرداد اعلام می‌شود.

وی در ادامه به اقدامات صورت گرفته برای برگزاری انتخابات پرشور در شهرستان اشاره کرد و افزود: برای برگزاری انتخابات از یک سال گذشته با دستور وزارت کشور و دستگاه‌های نظارتی فعالیت‌های انتخاباتی آغازشده است.

فرماندار تفرش گفت:۴۳ صندوق برای جمع‌آوری آرای مردم شهرستان‌ پیش‌بینی‌شده است و برای عوامل برگزاری انتخابات دوره های آموزشی برگزار شده و تعدادی جلسات هماهنگی هم در روزهای باقی مانده برگزار خواهد شد.

حاج علی بیگی خاطرنشان کرد: حضور گسترده مردم در پای صندوق‌های اخذ رأی نشانگر پایبندی قاطع و باصلابت ملت ایران اسلامی به ارزش‌های اسلامی، دفاع از ولایت‌فقیه و ایستادگی در برابر استکبار جهانی است.

انتهای پیام/

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × سه =